ART / Lithographs / Litograph in colors 7965332
nr 796 5332
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Göran Ivarsson, "Blå Bukett", 134/160, sheet: 57 x 44,
Göran Ivarsson, "Blå Bukett", 134/160, bladets mått: 57 x 44
600
SEK 250
Monday December 10 2012
at 17:55:48
200 kr